1.5.19

Pascaluj się kto może!

Przewodnik Bruksela

Czyli majówka last minute z przewodnikami Pascal...

Powracam po chwili milczenia, ale ta cisza nie była bez powodu, jej efektem są bowiem dwa przewodniki mojego autorstwa opublikow ane przez wydawnictwo Pascal:
Zapraszam do lektury!

Majówka już się zaczyna, czas na podróże idealny, a wydawnictwo Pascal przygotowało z tej okazji specjalną ofertę.

Po inspirację przy planowaniu urlopu warto sięgnąć po przewodniki turystyczne Pascala, które często zawierają gotowe propozycje wycieczek. Dla tych co z utęsknieniem odliczają dni do wakacji nadchodzący weekend majowy może być szansą na podładowanie akumulatorów. 

Na nadchodzący sezon turystyczny Wydawnictwo Pascal przygotowało dużo ciekawych pozycji, wśród nich między innymi nową serię osobistych przewodników „Pascal My Travel”. Osobiste przewodniki Pascal My Travel pozwalają poczuć prawdziwy klimat miasta i dostosować zwiedzanie do swojego tempa. Pokochają je „citybreakowcy” oraz ci, którzy preferują krótkie, weekendowe wypady. 

Kilkudniowy urlop można wykorzystać na odwiedzenie na przykład najpiękniejszych miast Europy – takich jak Madryt, Amsterdam, Bruksela, Porto czy Sztokholm. Podczas takiego weekendowego wypadu sprawdzą się też przewodniki kieszonkowe, które zmieszczą się w bagażu podręcznym, plecaku, torebce, a nawet w kieszeni dżinsów, na przykład te z serii Pascal Lajt. Dla osób spragnionych słońca i wysokich temperatur Pascal przygotował kilka bardziej egzotycznych propozycji jak Zanzibar, Kuala Lumpur czy Tunezja z serii Pascal Lajt. Nieco spokojniejszych temperatur możemy poszukać na Krecie lub Malcie – uroda wysp o tej porze roku z pewnością zachwyci każdego, a unikniemy tłumów turystów. W poszukiwaniu słońca możemy też wybrać się na wypoczynek do Włoch, Hiszpanii lub szaloną objazdówkę po Bałkanach. 

Gotowe pomysły i podpowiedzi, które regiony i atrakcje warto odwiedzić znajdziemy w najnowszych przewodnikach z serii Inspirator Podróżniczy. Weekend majowy jest też dobrą okazją, żeby poznać bliżej nasz piękny, rodzimy kraj. Tym, co planują urlop spędzić w Polsce polecamy sięgnąć bestseller wśród przewodników – niezawodną Polskę na Weekend. Znajdziecie tam wszystkie najciekawsze zakątki Polski, gotowe trasy i scenariusze wycieczek. Niezależnie od wybranego kierunku do 5 maja macie szansę skorzystać z trwającej na stronie www.pascal.pl majówkowej promocji – wszystkie przewodniki kupicie nawet do 60% taniej.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © 2016 Cały ten Beneluks... , Blogger